Czytelne opisy dzięki możliwości korzystania z piórka

W MS236WT wykorzystano ekran dotykowy z technologią projected capacitive (PCAP), która jest o wiele dokładniejsza od innych technologii dotykowych, sprawiając, że wszelkie operacje przeprowadzane za pomocą palców: przewijanie, przeciąganie, obracanie, itp. przeprowadzane są płynnie. Oprócz dostarczanego wraz z monitorem stylusa pasywnego, monitor jest kompatybilny również z ogólnodostępnymi w sprzedaży aktywnymi rysikami, dzięki czemu możliwe jest wprowadzanie odręcznych opisów do plików z badaniami pacjentów.

post-image

EIZO przeprowadza szczegółowe testy kompatybilności, aby zapewnić płynną współpracę monitora z rysikami i piórkami innych producentów. Pełna lista kompatybilnych produktów znajduje się na stronie www.eizoglobal.com/i/stylus.


Możliwość pisania opierając dłoń o ekran

Ekran może rejestrować do 10 dotknięć jednocześnie, więc istnieje możliwość korzystania z szeregu różnych aplikacji. Technologia rozpoznawania dłoni (palm rejection technology) pozwala użytkownikowi pisać, nawet gdy jego dłonie opierają się na ekranie. Nie jest to interpretowane jako dodatkowe dotknięcie i nie zakłóca pisania.

post-image

Optymalne wyświetlanie obrazów medycznych

Monitor ma predefiniowany tryb wyświetlania zgodny ze standardem DICOM Part 14, tonalność skali szarości regulowana jest w fabryce, dzięki czemu obrazy medyczne wyświetlane są w sposób optymalny.

post-image

Całkowicie płaska konstrukcja

Idealnie płaska powierzchnia pozwala na wykonywanie operacji dotykowych na całej powierzchni ekranu, bez przeszkody w postaci ramki monitora. Gładki ekran gwarantuje także proste ścieranie kurzu i czyszczenie odcisków palców.

post-image

Blokada rozpoznawania dotyku

Użytkownicy mogą z łatwością włączać i wyłączać funkcję rozpoznawania dotyku, naciskając przycisk umieszczony dogodnie z boku monitora. Funkcja ta przydatna jest na przykład podczas czyszczenia monitora.

post-image

Technologie zwiększające prawidłową interpretację dotknięć

Czynniki takie jak szumy elektromagnetyczne mogą wpływać na działanie technologii dotykowej pojemnościowej (projective capacitive touch technology). Aby przeciwdziałać takim sytuacjom, monitor wyposażono w technologię, która dostosowuje czułość, w celu zminimalizowania nieprawidłowego interpretowania dotknięć. Gwarantuje to perfekcyjną interakcję.

Dedykowany sterownik panelu dotykowego

Oprócz standardowego sterownika panelu dotykowego Windows, dostępny jest dedykowany sterownik panelu dotykowego, z którego można korzystać przy konfiguracji regulacji stanowisk wielomonitorowych i regulacji dźwięków.


Czytelny obraz pod każdym kątem

MS236WT ma panel IPS z szerokimi kątami widzenia, co minimalizuje przesunięcie kolorów i zmiany kontrastu, nawet, gdy kilka osób patrzy się na ekran pod różnym kątem.

post-image

Obraz bez migotania

Technologia regulacji podświetlenia w monitorach LCD wpływa na migotanie obrazu, które widzi tylko część osób, ale które powoduje u wszystkich zmęczenie oczu. Model MS236WT obniża zmęczenie regulując w taki sposób jasność, by sprawić, żeby migotanie było nieodczuwalne.

post-image

Różnorodność wejść sygnałowych

Monitor ma wejścia DisplayPort, DVI-D i D-Sub, do których jest wygodny dostęp, gdyż umieszczone są z boku monitora.

post-image

Dostępne wersje

MS236WT dostępny jest w wersji z podstawką lub bez, w czarnej lub szarej obudowie. Użytkownik może dobrać wersję idealną do swoich potrzeb.

post-image

Regulowana stopka

Monitor ma regulowaną stopkę, dzięki której ekran można umieścić prawie poziomo, gdy korzystamy ze stylusa lub prawie poziomo, gdy obsługujemy monitor ręką.

post-image

Zgodność ze standardami medycznymi

MS236WT spełnia najbardziej rygorystyczne standardy medyczne oraz normy dotyczące bezpieczeństwa i emisji EMC.

3-letnia gwarancja

Firma EIZO oraz jej autoryzowani dystrybutorzy oferują 3-letnią, ograniczoną gwarancję.